درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

تردمیل های مناسب برای باشگاه های ورزشی ، اغلب به صورت موتور محور می باشند. یعنی توسط یک موتور الکتریکی کار می کنند. این تردمیل ها دارای سطحی سنگین تر و هزینه بالا تری نسبت به انواع خانگی آن هستند.
کاربرانی که قصد خرید تردمیل برای باشگاه دارند و یا به دنبال یک تردمیل حرفه ای هستند باید در دسته تردمیل باشگاهی به جستجو و انتخاب بپردازند.این تردمیل ها مناسب برای استفاده در باشگاه های حرفه ای و ورزشکاران حرفه ای می باشد.لازم به ذکر است فروشگاه هایپرجیم علاوه بر تردمیل باشگاهی انواع تردمیل خانگی را عرضه می نماید.
هایپر جیم یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی عرضه ی تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال ، مبل و صندلی ماساژ در ایران است که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نموده است و در سال 1394 هایپر جیم با بازگشایی دفتر فروش و نمایشگاه محصولات حضور خود را به رسمی اعلام نمود ، مدیریت وب سایت و فروشگاه هایپر جیم بر عهده ی مهندس علی عبدالحسین و مهندس محمد طاهر حاجیلویی می باشد .
هدف هایپر جیم ایجاد امکانی جهت تامین سلامتی مردم ایران است و تمامی دستگاه های ورزشی و تناسب اندام ارائه شده در این مرکز کاملا استاندارد و دارای تاییده ی پزشکی در زمان تولید می باشند .
خریداران با خرید از هایپر جیم به خانواده ی بزرگ هایپر جیم پیوسته و از مزیت های آن برخوردار خواهند شد ، رضایت خریدار اصل مهمی است که موفقیت هایپر جیم نتیجه ی آن بوده و خواهد بود .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :