کاهش چربی شکم به وسیله تردمیل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مرداد 1396 در ساعت 19 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از بهترین دستگاه هایی که چربی بدن را از بین می برد، تردمیل است. این دستگاه باعث می شود تا چربی های تمام نواحی بدن به خصوص ناحیه میانی شکم آب شوند.علاوه بر آنکه کاهش چربی بدن موجب تناسب اندام و زیبایی می شود، وجود آن موجب بروز بیماری های خطرناکی می شود. وجود این قبیل چربی ها برای بانوان خطرناک تر است و در برخی مواقع موجب ناباروری می شود و حتی قلب و کبد را مورد تهدید قرار می دهد.

در زمان هایی که شما ورزش نمی کنید و می خواهید چربی های شکمی را با رژیم غذایی آب کنید، قادر نخواهید بود تا بر روی نواحی شکم و جایی که چربی تجمع کرده است، تمرکز کنید.در مواقعی مقدار وزن زیادی را از دست داده اید اما هنوز شکم مانند روز اول سر جای خودش باقی است یا شاید مقدار خیلی کمی کوچک شده است، اما در مقابل هستند افرادی دیگر که اصلا وزن آنها کاهش نیافته ولی به وسیله انجام تمرینات هوازی توانسته اند شکم خود را کوچک کنند.

تردمیل این امکان را برای شما فراهم می کند که در هر زمانی که اراده کردید ورزش کنید. از تردمیل حتی در آپارتمان های کوچک نیز می توانید استفاده کنید، زیرا تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد و پس از هربار استفاده می توان آن را جمع کرد و در جای مناسبی قرارداد.تردمیل تمامی عذر و بهانه ها برای ورزش نکردن را از بین می برد. دیگر نیازی نیست ببینید وضعیت آب و هوا به چه شکلی است. در هر شرایطی می توان از تردمیل استفاده کرد و به هدف مورد نظر خود دست یافت.

برای کاهش چربی بدن به وسیله تردمیل می توان از برنامه پیش فرض آن نیز استفاده کرد یا از طریق طراحی یک برنامه ای مناسب و شخصی می توانید به کاهش وزن مورد نظر خودتان دست پیدا کنید.برای آنکه ورزش نتیجه بخش شود، مدت زمان ورزش را باید تا 30 دقیقه و سعی کنید به صورت متوالی حداقل در هفته 4 مرتبه ورزش هوازی را انجام دهید.

پیش از آنکه بر روی تردمیل قرار بگیرید باید کفش مناسب بپوشید. بدون گرم کردن هیچگاه ورزش هوازی را انجام ندهید، زیرا موجب گرفتگی شدید عضلات می شود.برخی افراد گمان می کنند که اگر با معده خالی ورزش کنند تاثیرات ورزش بر روی بدن بیشتر خواهد بود، درصورتی که این تصور به کل اشتباه است و باعث تحلیل رفتن عضلات بدن می شود.بهتر است ابتدا صبحانه بخورید و چند دقیقه بعد از صرف صبحانه ورزش هوازی را به وسیله تردمیل انجام دهید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :