مشکلات احتمالی تردمیل های ارزان قیمت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 4 دی 1395 در ساعت 17 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همان طور که می دانید انجام دادن تمرینات هوازی به بهبود و ارتقای سلامتی افراد در هر سنی کمک می کند.اگر می خواهید از انجام دادن تمرینات هوازی خود نتایج خوبی بدست بیاورید باید با صرف هزینه بیشتر دستگاهی با کیفیت بهتر خریداری کنید که دارای امکانات بیشتری نیز باشد و استفاده از آن برای شما راحت تر و آسان تر نیز باشد.

ویژگی های زیادی بر روی قیمت تردمیل تاثیر می گذارند و تردمیل هایی که ارزان قیمت هستند و کمتر از 3 میلیون تومان قیمت دارند برخلاف ارزان بودنشان اصلا مقرون به صرفه نیستند و با کمی کار کردن دچار نقص خواهند شد و زودتر از زمان انتظار دچار مشکل خواهند شد.تردمیل دستگاهی است که به طور روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و شاید چند نفر از اعضای خانواده بخواهند از تردمیل استفاده کنند.

انتخاب شما باید به گونه ای باش که استاندردهای لازم را تردمیل داشته باشد تا دچار مشکل خاصی بعد از مدت زمان کوتاهی نشود.بعضی از تردمیل ها دارای قیمتی بالای 6 ملیون تومان دارند که دارای کیفیت و مزایای بیشتری هستند و قادرند مزایا و کارایی زیادتری را در اختیار کاربران خود قرار دهند که میتوان از آنها برای تناسب اندام بیشتری استفاده کرد.

موتور قدرتمند

به طور معمول تردمیل های گران قیمت تر دارای موتور قوی تری هم هستند. تردمیل هایی که دارای موتور ضعیفی هستند بعد از مدت زمان کوتاهی سیم پیچی ها و عایق بندی آنها از بین می رود و دچار مشکل می شود.اگر از تردمیل خود بوی سوختگی به مشامتان رسید، نشانه آن است که موتور دستگاه نیم سوز شده است و قسمت های دیگر تردمیل نیز آسیب دیده است. در این زمان باید هر چه زودتر اقدام به تعمیر دستگاه کنید.

سیم کشی دستگاه تردمیل

در هنگام استفاده از تردمیل به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می شود و موتور باید سخت کار کند. این علت باعث می شود تا اگر سیستم الکتریکی دستگاه ضعیف باشد نتواند به خوبی تحمل کند و دچار فشار زیاد از حد می شود و احتمال خرابی آن بیشتر شود.

زمان بندی

پردازنده های تردمیل اگر با کیفیت و مرغوب باشند، در زمانی که فشار زیادی بر روی تسمه ایجاد می شود تسمه واکنش نشان می دهد و شرایطی را ایجاد می کند تا کاربر بتواند راحت تر و روان تر بر روی آن بدود.اگر تردمیلی پردازنده با کیفیت نداشته باشد، ایجاد ارتباط میان دستگاه و تسمه به کندی اتفاق میفتد و کاربر با اندکی فعالیت بر روی آن احساس تکان و لغزش می کند و معمولا تردمیل های ارزان قیمت پردازنده های خوبی ندارند و اغلب بی کیفیت هستند.

قسمت های پلاستیکی

تردمیل های ارزان معمولا دارای اهرام تنظیم کوچکتری هستند و از جنس پلاستیک ساخته شده اند و با گذشت زمان به سرعت خراب می شود.افرادی که برای ورزش کردن و فعالیتشان از شیب تردمیل زیاد استفاده می کنند و به طور مرتب آن را تغییر می دهند، باید این را بدانند که حداکثر عمر این قطعات 2 سال است و بعد از آن دستگاه نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا خواهد کرد.در تردمیل های گران قیمت تر اهرام ها از جنس فلز بوده و سایز بزرگتری نیز دارند، به همین دلیل است که تنظیم شیب به آسانی انجام می شود و عمر قطعات در این دستگاه ها بیشتر است.

اجزای محکم دستگاه

تردمیل های گران تر به غلطک و یاتاقان فلزی مجهز شده اند که در مقابل پارگی و ضربات احتمالی مقاوم هستند، در صورتی که تردمیل های ارزان قیمت اغلب غلطک های پلاستیکی دارند که ممکن است دچار چرخش، کاهش سایز و انحراف بشوند و در نتیجه دستگاه آسیب ببیند و شما را دچار مشکل می کند.

تحمل وزن

تردمیل های گران قیمت معمولا وزن بیشتری را تحمل می کنند و برای افراد بیشتری قابل استفاده هستند. فراموش نکنید که تردمیل باید قادر باشد وزن بالا را تحمل کند و وزن افرادی که می خواهند از این دستگاه استفاده کنند باید از قبل در نظر گرفته شود تا مشکلات بعدی برای افراد و خود دستگاه در هنگام استفاده به وجود نیاید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :